Hakkımızda

Ekspres Otopark Sabiha Gökçen Havalanı otopark hizmeti

Ekspres Otopark Sabiha Gökçen Havalanına 2 km uzaklıkta trafiğe yakalanmayan 2 güzergah alternatifi 20.000 m2 toplam 1.260 araç kapasiteli ulaşımı kolay merkezi bir yerde bölgenin en büyük açık otoparkıdır.

Başta Pegasus,Avis,Budget,Garenta,Enterprise,Sixt,Hertz,Rentgo,Goldcar,Netaş ve onlarca kurumsal firmaya bölgemizdeki 4 adet  otoparkımızda başarı ile hizmet vermekteyiz. Her 20 dk bir ücretsiz servisimiz ile sizlere en hızlı ve güvenli hizmeti sunmaktayız.Geç kalmanız durumunda size özel vip servisimiz mevcuttur.

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verilmi ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak sizin için otopark   hizmeti  sunmaktayız.

Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz. Ayrıca siz değerli  müşterilerimize Oto Yıkama hizmeti de vermekteyiz.